Dažniausiai užduodami klausimai

Turite klausimų?

Dažniausiai užduodami klausimai su atsakymais yra matomi dešinėje pusėje.

Paspauskite ant norimo klausimo ir jums parodys atsakymą.

VIN patikra

D.U.K

Duomenys yra gaunami iš daugybės šaltinių, įskaitant ir automobilių servisus, įvairius nacionalinius šalių registrus, draudimo kompanjas.
Tokios teisinės galios neturi. Ataskaitoje pateikiame informaciją, kuri leis identifikuoti problemą. Teisme pateikti ataskaitos įrodymais bus naudingi tik iš dalies. Patarimas pirkti ataskaitą iš anksto.
Mes dirbame su pirma pasaulyje automobilio istorijos ataskaitų teikėjais, bei dalį gaunami duomenys yra gaunami realiu laiku tiesiai iš automobilių. Tokia informacija yra operatyvesnė. Mūsų turimi duomenys yra nesuklastojami ir neištrinami.
Susimokėti už ataskaitą galite per savo elektroninės bankininkystės sistemą, mokėjimo kortele arba cV kriptožetonais.
Ataskaitoje yra pateikiama pati svarbiausia informacija apie transporto priemonę. Jums bus pateikta: rida, avarijų duomenys, ankstesnių registracijų šalys, įrašus iš ieškomų automobilių duomenų bazių ir daug daugiau. Dalies informacijos jūsų tikrinamam automobiliui galime neturėti, todėl prieš mokėdami pinigus atidžiai susipažinkite su pirminės (nemokamos) patikros rezultatais.
Ataskaita dažniausiai yra pateikiama per kelias minutes. Paslauga teikiama 24 valandas per parą, ir visas 7 dienas per savaitę, ataskaitos sugeneruojamos automatiškai ir atsiunčiama jums tiesiai į elektroninį paštą. Užtruksite tik tiek, kiek laiko vykdysite apmokėjimą.
Išvertus iš anglų kalbos "Vehicle Identification Number", reiškiančio - transporto priemonės identifikacinis numeris. Tai yra unikalus kodas, kuris sudaromas iš 17 simbolių rinkinio, kurį automobilių gamintojai priskiria visoms pagamintos transporto priemonėms. Vin kodą galite rasti automobilio dokumentuose arba ant tam tikrų kėbulo vietų.
Meniu